VIRUTON Extra 5l, płyn/koncentrat do dezynfekcji narzędzi

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 3 dni robocze
Cena: 395,00 zł / szt. 395.00 PLN
Ilość szt.:
Ocena: 0 (Ilość ocen: 1)
Producent: Medi-Sept
Pin It

Opis

Enzymatyczny koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi

Zastosowanie:
Viruton Extra to wydajny, enzymatyczny koncentrat przeznaczony do jednoczesnego mycia i dezynfekcji instrumentów chirurgicznych, kosmetycznych i rotacyjnych. Zawiera enzym - proteazę, dzięki czemu wykazuje bardzo dobre właściwości czyszczące. Skutecznie usuwa zaschnięte zabrudzenia organiczne. Przeznaczony jest do manualnej dezynfekcji narzędzi oraz dezynfekcji w myjkach ultradźwiękowych. Produkt wykazuje właściwości antykorozyjne i wysoką tolerancję materiałową. Jest zalecany do instrumentów zestali szlachetnej, niklu, miedzi, aluminium, gumy, porcelany, szkła i tworzywa sztucznego. Dzięki innowacyjnej formule opartej na synergii surfaktanów i technologii nano-miceli produkt posiada szerokie spektrum bójcze i wyjątkowe właściwości myjące.
__
Skuteczność mikrobiologiczna:
Stężenie już od 0,5% w 15 min. Działa na bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy, Adeno, Polio. Szczegółowe informacje zawarte w ulotce produktowej - do pobrania w załączniku.
__
Sposób użycia:
Przygotować roztwór użytkowy koncentratu poprzez rozcieńczenie z wodą w odpowiedniej proporcji. Wybór stężenia zależy od pożądanego spektrum i czasu działania. W celu otrzymania stężenia 0,5% należy 5 ml koncentratu rozpuścić w 995 ml wody. Instrumenty bezpośrednio po użyciu zanurzyć w roztworze. Wszystkie części i otwory muszą być całkowicie wypełnione roztworem. Po dezynfekcji, instrument wypłukać i wysuszyć. Aktywność nieskażonego roztworu roboczego wynosi 14 dni. Ze względów higienicznych zaleca się codzienną wymianę roztworu. Nie łączyć z innymi środkami czyszczącymi lub dezynfekującymi. Wyrób przeznaczony do zastosowania przez profesjonalnego użytkownika.
__

Skład:
amina, czwartorzędowe związki amonowe, enzym, inhibitor korozji

Dostępne opakowania:
Butelka 1L z dozownikiem 
Kanister 5 l
__

Opakowanie:
Kanister 5 l  
__Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium