Rękawice i odzież ochronna

Zapewnią nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne wykonywanie wszelkiego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Prezentowane fartuchy ochronne sprawdzą się m.in. przy zabiegu pedicure – ochronią przed opiłkami, co pozwoli na uniknięcie zabrudzenia skóry bądź odzieży.

Polecane fartuchy oraz rękawice zostały wykonane z wytrzymałych i odpornych na rozdarcia materiałów jak np. folia HDPE, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o trwałość produktów i bezpieczeństwo podczas wykonywanych zabiegów.

Dla usprawnienia pracy kosmetyczkom przygotowaliśmy również takie artykuły jak rękawice nitrylowe oraz lateksowe, a także maski ochronne na twarz. W naszej ofercie znajdą Państwo również takie akcesoria jak przyłbica kosmetyczna czy też okulary ochronne do pedicure, które zabezpieczą oczy, nos i twarz przed opiłkami.

FARTUCH foliowy ochronny, 50 szt., przezroczysty FARTUCH foliowy ochronny, 50 szt., przezroczysty
Cena: 15,90 zł
szt.
MASECZKA higieniczna ochronna 3-warstwowa, 10 szt. MASECZKA higieniczna ochronna 3-warstwowa, 10 szt. MASECZKA higieniczna ochronna 3-warstwowa, 10 szt.
Cena: 20,90 zł
szt.
MASKA ochronna na twarz, bawełna biała MASKA ochronna na twarz, bawełna biała MASKA ochronna na twarz, bawełna biała
Cena: 6,00 zł
szt.
OCHRANIACZE foliowe na obuwie, niebieskie 100 szt. OCHRANIACZE foliowe na obuwie, niebieskie 100 szt. OCHRANIACZE foliowe na obuwie, niebieskie 100 szt.
Cena: 17,00 zł
szt.
OCHRANIACZE foliowe na obuwie, zielone 100 szt. OCHRANIACZE foliowe na obuwie, zielone 100 szt.
Cena: 15,00 zł
szt.
PRZYŁBICA ochronna z pianką dystansującą PRZYŁBICA ochronna z pianką dystansującą
Cena: 18,00 zł
szt.
RĘKAWICE foliowe ochronne, przezroczysty 100 szt. RĘKAWICE foliowe ochronne, przezroczysty 100 szt. RĘKAWICE foliowe ochronne, przezroczysty 100 szt.
Cena: 12,50 zł
szt.
RĘKAWICE nitrylowe, czarny 100 szt. RĘKAWICE nitrylowe, czarny 100 szt. RĘKAWICE nitrylowe, czarny 100 szt.
Cena: 48,50 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium