BALSAMIQUE®

Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie potrzebne produkty i akcesoria, które z pewnością przydadzą Ci się w Twoim salonie SPA. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które po pierwsze ułatwią Ci wykonywanie zabiegu, a po drugie będą działały odżywczo na skórę klientów. W swojej ofercie posiadamy kosmetyki marki Balsamique Professional, zawierające zestaw w pełni naturalnych olejków eterycznych oraz ekstraktów roślinnych. Są one pozbawione szkodliwych i sztucznych substancji, co z pewnością zostanie docenione przez klientów Twojego SPA.

Oferowane balsamy występują w różnych rodzajach, dzięki czemu można dostosować je bez problemu do potrzeb każdego, kto odwiedzi salon. Posiadamy zarówno zwykłe produkty, jak i takie z przeznaczeniem dla osób, chcących pozbyć się cellulitu lub się przed nim uchronić. Wyroby Balsamique Professional to gwarancja wysokiej jakości, ponieważ zostały stworzone w oparciu o współpracę z masażystami. Dzięki temu wybrano najlepsze substancje, które dobrze sprawdzają się w trakcie zabiegów.

BALSAM do masażu ACTIVE, 500ml  BALSAM do masażu ACTIVE, 500ml  BALSAM do masażu ACTIVE, 500ml
Manufacturer: BALSAMIQUE®
Cena: 55,70 zł
szt.
BALSAM do masażu ANTYCELLULITOWY, 500ml  BALSAM do masażu ANTYCELLULITOWY, 500ml  BALSAM do masażu ANTYCELLULITOWY, 500ml
Manufacturer: BALSAMIQUE®
Cena: 55,70 zł
szt.
BALSAM do masażu BEAUTY, 500ml  BALSAM do masażu BEAUTY, 500ml  BALSAM do masażu BEAUTY, 500ml
Manufacturer: BALSAMIQUE®
Cena: 43,40 zł
szt.
BALSAM do masażu BODY CARE, 500ml  BALSAM do masażu BODY CARE, 500ml  BALSAM do masażu BODY CARE, 500ml
Manufacturer: BALSAMIQUE®
Cena: 45,70 zł
szt.
BALSAM do masażu GENTLEMAN, 500ml   BALSAM do masażu GENTLEMAN, 500ml   BALSAM do masażu GENTLEMAN, 500ml
Manufacturer: BALSAMIQUE®
Cena: 45,70 zł
szt.
BALSAM do masażu GENTLEMAN, 80ml   BALSAM do masażu GENTLEMAN, 80ml   BALSAM do masażu GENTLEMAN, 80ml
Manufacturer: BALSAMIQUE®
Cena: 17,30 zł
szt.
BALSAM do masażu MALINA, 1000ml   BALSAM do masażu MALINA, 1000ml   BALSAM do masażu MALINA, 1000ml
Manufacturer: BALSAMIQUE®
Cena: 74,10 zł
szt.
BALSAM do masażu MALINA, 500ml   BALSAM do masażu MALINA, 500ml   BALSAM do masażu MALINA, 500ml
Manufacturer: BALSAMIQUE®
Cena: 45,70 zł
szt.
BALSAM do masażu MELON, 500ml  BALSAM do masażu MELON, 500ml  BALSAM do masażu MELON, 500ml
Manufacturer: BALSAMIQUE®
Cena: 45,70 zł
szt.
BALSAM do masażu ZIELONA HERBATA, 1000ml   BALSAM do masażu ZIELONA HERBATA, 1000ml   BALSAM do masażu ZIELONA HERBATA, 1000ml
Manufacturer: BALSAMIQUE®
Cena: 74,10 zł
szt.

Oferowane przez nas preparaty dedykowane są wszystkim osobom, które chcą poznać prawdziwe znaczenie słowa “relaks”. Nie od dziś wiadomo, że w zdrowym ciele tkwi zdrowy duch, więc jeśli pragniesz jednocześnie zadbać o cerę i samopoczucie klientów swojego salonu, to musisz najpierw zatroszczyć się o wyposażenie. Nie martw się, kosmetyki do masażu Balsamique pomogą Ci zrealizować to trudne zadanie. A dlaczego warto?

Bo każdy profesjonalny salon musi zawierać równie dobre jakościowo preparaty. Nie jest to łatwe, zwłaszcza jeśli dopiero co rozpocząłeś swój biznes. A może szukasz sprawdzonych środków, które wesprą Cię w codziennych masażach? Niezależnie od potrzeb gwarantujemy, że bogactwo naszych kosmetyków zaspokoi Twoje potrzeby. Korzyścią jest również to, że wyroby od Balsamique mogą skutecznie ułatwić Ci ugniatanie skóry, a także znacznie uprzyjemnić naukę nowych, azjatyckich technik. Jeśli zatem na pierwszym miejscu stawiasz jakość, to z nami się nie zawiedziesz! Jesteś gotowy?

Poznaj kosmetyki Balsamique

Wiele delikatnych, naturalnych aromatów pomoże ukoić napięte nerwy, co wesprze Cię w bezstresowym rozpoczęciu masażu w Twoim salonie. Gwarantujemy, że pod wpływem kosmetyków Balsamique efekt będzie niesamowity. Trzeba wspomnieć, że już samo ugniatanie działa sprzyjająco na zmysły i nerwy - opłaca się jednak spotęgować pozytywne skutki o oferowane przez nas produkty.

Dzięki specjalnie skomponowanym formułom preparaty do masażu od Balsamique mogą przydać się osobom, które borykają się z rozstępami i zbyt dużą tuszą. Lepszy poślizg to lepsze efekty, a lepsze efekty, oznaczają masę zadowolonych klientów regularnie powracających do Twojego salonu SPA.

W przypadku jedynie chęci wypróbowania wyrobów przygotowaliśmy dla Ciebie różne ich pojemności. Dzięki temu w niedrogi sposób będziesz mógł zapoznać się nie tylko z ich zapachem, ale i działaniem. Jeśli jednak jesteś już w zupełności przekonany do skorzystania z naszych kosmetyków do masaży, to możemy życzyć Ci miłych zakupów.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony