Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Szukasz porady?

zadzwoń do nas pomożemy

Beata +48 535 115 785

Testy i torebki do sterylizacji

W miejscach typu spa oprócz wysokiej jakości usług masażystów czy kosmetologów bardzo ważny jest także proces sterylizacji. Niezależnie od ilości wykonywanych zabiegów, po każdym kliencie potrzebna jest odpowiednia antyseptyka, która pozwoli na usunięcie ewentualnych zabrudzeń, a przede wszystkim bakterii. Dlatego też w naszym sklepie internetowym można znaleźć testy i torebki do sterylizacji. Ułatwiają one dokonywania antyseptycznych czynności i sprawdzania poziomu jałowości danego sprzętu.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz różnego rodzaju produkty, które mają w tym pomóc. To m.in. torebki samoprzylepne o różnych wymiarach. Można dostosować je do wielkości danego urządzenia, aby jak najlepiej oczyścić z bakterii i rodników daną powierzchnię. Dodatkowo proponujemy testy zarówno chemiczne, jak i biologiczne do sprawdzania procesu sterylizacji, chociażby parą wodną w nadciśnieniu.

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą produktową naszego sklepu internetowego, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium