Opcje przeglądania
Szukasz porady?

zadzwoń do nas pomożemy

Beata +48 535 115 785

Środki czystości

Przestrzeń SPA, będąca szczególnym miejscem pielęgnacji ciała, odzyskiwania równowagi i głębokiego relaksu, wymaga szczególnego traktowania i dbałości o detale. Zachowanie porządku w otoczeniu SPA, stanowi dowód na poszanowanie potrzeb i oczekiwań klientów, będących jego najważniejszymi gośćmi. Oferujemy Państwu bogaty asortyment sprawdzonych i wysoce skutecznych środków czystości, dzięki którym każdy element będzie lśnił, dowodząc Państwa zaangażowania, w tworzeniu przestrzeni zrównoważonej, bezpiecznej i atrakcyjnej dla klientów.

Wyselekcjonowane środki czystości, pochodzące od cenionych producentów, pozwolą przywrócić nieskazitelny ład, w każdym użytkowanym pomieszczeniu. Proponujemy preparaty do pielęgnacji i konserwacji podłóg, pianki i spraye do wszystkich powierzchni zmywalnych oraz wieloskładnikowe substancje do mycia armatury łazienkowej i kuchennej.

W ofercie sklepu znajdą Państwo również aromatyczne mydła i emulsje antybakteryjne do rąk i ciała, których szczególne właściwości odczują i docenią najważniejsi goście SPA – Państwa klienci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium