Opcje przeglądania
Szukasz porady?

zadzwoń do nas pomożemy

Beata +48 535 115 785

Pojemniki na odpady medyczne

Oferowane produkty znajdują swoje zastosowanie we wszelkiego rodzaju placówkach służby zdrowia, takich jak szpitale, przychodnie czy punkty krwiodawstwa. Mogą być wykorzystywane również w gabinetach kosmetycznych, gdzie podczas zabiegów stosuje się np. dłutka i skalpele z jednorazowymi ostrzami.

W ofercie posiadamy jedno- i dwulitrowe pojemniki na odpady medyczne, wykonane z tworzywa sztucznego. Bardzo dobrze sprawdzają się podczas przechowywania igieł, strzykawek, a także innego rodzaju materiałów skażonych.

Do przechowywania odpadów medycznych mogą być wykorzystywane również nasze specjalistyczne worki LDPE. Dzięki temu, że zostały wykonane z wysokiej jakości surowców, pochodzących z recyklingu, charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Produkty tego typu dostępne są w wersji o pojemności 35, 60 lub 120 l.

Ponadto oferujemy także specjalistyczny pojemnik do zdejmowania dłutek i skalpeli. Dzięki niemu możliwe jest bezpieczne usunięcie ostrza, nie narażając się na niebezpieczeństwo skaleczenia. Produkt może być wykorzystywany np. podczas zabiegów podologicznych oraz kosmetycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium