Opcje przeglądania
Szukasz porady?

zadzwoń do nas pomożemy

Beata +48 535 115 785

PODOPHARM®

PODOPHARM PROFESSIONAL, PODOPHARM MED i PODOPHARM THERAPY to linie specjalistycznych produktów, których receptury zostały opracowane przy współpracy z podologami. Wszystkie produkty są przebadane dermatologicznie i otrzymały pozytywną opinię stosowania u osób chorych na cukrzycę. Skuteczność działania została potwierdzona w badaniach aplikacyjnych i sensorycznych wykonanych przez niezależne laboratorium.
Produkty są zgłoszone w europejskim Cosmetic Products Notification Portal.

Marka ta oferuje trzy linie preparatów do pielęgnacji stóp, których formuły opracowane zostały przy współpracy z podologami. Produkty PODOPHARM PROFESSIONAL, MED oraz THERAPY są przebadane dermatologicznie, a ich receptury umożliwiają wykonywanie z ich pomocą zabiegów także u osób chorujących na cukrzycę. Poza tym zostały zgłoszone do systemu do systemu Cosmetic Products Notification Portal, a w niezależnym laboratorium poddano je badaniom aplikacyjnym oraz sensorycznym.

PODOPHARM® - kosmetyki do pielęgnacji stóp

W ofercie naszego sklepu dostępne są zarówno preparaty przeznaczone do wykonywania zabiegów w gabinetach kosmetologicznych oraz typowo podologicznych, jak również te, które z powodzeniem stosować można w domowej pielęgnacji stóp. Wśród proponowanych przez nas produktów PODOPHARM® znaleźć można sole i perełki do kąpieli, peelingi, kremy oraz preparaty przeciwgrzybicze, a także takie produkty jak np. fluid do usuwania skórek. Sprawdź naszą aktualną ofertę preparatów tego polskiego producenta!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium